«Презентація проміжних результатів з адаптації до зміни клімату проєкту APENA 3»: ключове з екологічної онлайн-зустрічі

Проєкт реалізують за підтримки European Union in Ukraine.

Експерти проєкту APENA 3 працюють над розробкою стратегії протидії кліматичним змінам в межах Компоненту 3 проєкту технічної допомоги «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів».

Відтак з метою посилення протидії кліматичним змінам сьогодні, 24 травня, фахівці проєкту APENA 3, який реалізують за підтримки European Union in Ukraine, поділились проміжними результатами своєї роботи, зокрема оцінкою вразливості соціально-економічних секторів до зміни клімату на прикладі Миколаївської області. А також озвучили прогнози змін клімату в майбутньому і як це може вплинути на різні сектори економіки країни в цілому.

Водночас, впродовж року експерти проєкту APENA 3 у співпраці з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України оновлювали та удосконалювали спеціальну Методологію для розробки стратегій з адаптації до зміни клімату та планів реалізації у пілотних областях.

Нагадуємо, ще до повномасштабного російського вторгнення Львівська область стала однією з трьох (ще Миколаївська та Івано-Франківська області), яким надаватимуть міжнародну технічну допомогу з підготовки обласних стратегій з адаптації до зміни клімату.

Переглядів: 0