Представники МО «Ротарі Інтернешнл» передали генератори та продукти харчування двом дитячим будинкам на Золочівщині

На початку жовтня Львівська ОВА та Асоціація Клубів «Ротарі» Польщі підписали Меморандум про співпрацю в гуманітарній сфері.

У межах співпраці представники Асоціації передали два електрогенератори для вихованців Буського дитячого будинку «Добре Серце» (с. Новий Милятин) та один електрогенератор для вихованців дитячого будинку «Рідним дім» (с. Сасів). Окрім того, вихованцям двох дитбудинків передали продукти харчування – м’ясні консерви та чотири види круп. Передача гуманітарної допомоги відбулася у межах Меморандуму про співпрацю у гуманітарній сфері, який начальник Львівської ОВА Максим Козицький та губернатор польського дистрикту організації Піотр Янковський підписали 12 жовтня.

У дитбудинку у Новому Милятині зараз проживають 34 дитини (з них 6 – евакуйовані із зони бойових дій), а у дитбудинку у с. Сасів – 27 (евакуйовані – 8).

Варто зазначити, що ще задовго до підписання Меморандуму, організація «Ротарі Інтернешнл» підтримувала українців. Польський дистрикт організації визначений як координатор світової ротарійської допомоги Україні.

«Від початку російської війни проти України, з 2014 року, представники польського дистрикту організували поїздки для дітей полеглих українських воїнів на оздоровлення і реабілітацію за кордон. Цього року у Польщі (Закопане) побувало три групи дітей (загалом – 100 осіб). Організація передає продукти харчування, засоби гігієни, системи обігріву, електрогенератори осередкам з дітьми і ВПО та ін. Вже відправили сотні тонн продуктів, спальні мішки, медикаменти. Також осередки «Ротарі Інтернешнл» приймали наших біженців (матерів з дітьми) з перших днів війни, зокрема, поселяли їх у сім’ях і не тільки, у Польщі, Нідерландах, Данії, Британії, Іспанії (у т.ч. на Тенеріфе).

Під час зустрічі в обласній адміністрації 12 жовтня ми озвучили потреби дитячих будинків Львівщини і вже менше ніж за два тижні представники польського дистрикту організації передали гуманітарну допомогу у вигляді генераторів та продуктів харчування. Дякуємо за підтримку! Діти потребують її повсякчас!», – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Він також додав, що налагодити співпрацю з представниками «Ротарі Інтернешнл» вдалося завдяки сприянню Почесного консула Грузії у Львові Ярослава Музичка.

Довідково:

«Ротарі Інтернешнл» – світова сервісна організація, заснована у США у 1905 році, яка об’єднує підприємців, які займаються благодійною діяльністю у цілому світі. Адміністративно поділяється на дистрикти з певною кількістю членів і клубів, які очолюють губернатори.

На фото – представники Ротарі-клубів США (Нью-Хемпшир) і Польщі (Замосць)

Переглядів: 0