Представники Львівської ОВА взяли участь у всеукраїнській нараді-семінарі про взаємодію держави, етнічних та релігійних спільнот

Ініціювала захід Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

Представники департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації Василь Дорош та Соломія Гринів взяли участь у дводенній нараді-семінарі «Взаємодія держави, етнічних та релігійних спільнот у процесах консолідації українського суспільства», яка відбувалася у  Києві 24-25 травня.

У Києві зібрались 46 представників структурних підрозділів обласних і Київської міської військових адміністрацій з питань етнополітики та свободи совісті, представники органів державної влади, учені.

Учасники заслухали 10 актуальних доповідей, обговорили питання реформи законодавства у галузі етнополітики, посилення інституційної спроможності підрозділів ДЕСС, ролі етнополітики та релігійного чинника у повоєнній відбудові України.

Також учасники наради мали можливість запропонувати свої ініціативи для соціальної згуртованості як умови оновлення й сталого розвитку України.

Переглядів: 0