Представники Львівської ОВА та МБО БФ «СОС Дитячі містечка» обговорили напрямки співпраці на 2023 рік

Від початку повномасштабної війни волонтери організації опікуються евакуйованими дітьми на Львівщині.

У Львівському центрі укріплення сім'ї міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» відбулася робоча зустріч представників організації та Львівської ОВА.

Учасники обговорили  актуальні питання розвитку сімейних форм виховання та планування спільних дій протягом 2023 року.

«Зокрема, спланували проведення інформаційної кампанії із рекрутингу кандидатів у сімейні форми виховання  та ймовірних каналів комунікації й поширення інформації. Обговорили покращення надання  послуг для сімейних форм виховання, створених у 2023 році.

Плануємо також проводити супервізії та спільне навчання для фахівців служб у справах дітей територіальних громад, які здійснюють контроль за дотриманням прав дитини, влаштованої в сімейну форму виховання, і фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб, які здійснюють соціальне супроводження», - розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

У зустрічі взяли участь також керівник Львівського обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян, менеджерка із розвитку сімейних форм виховання Світлана Тунтуєва та менеджерка у соціальній сфері по Львівській області Наталія Кузяк.

Від початку війни  благодійники фонду «СОС Дитячі містечка» опікуються дитячими будинками, які переїхали на Львівщину із зони бойових дій, та допомагають евакуйованим сім’ям з дітьми.

Переглядів: 2