Представники Львівської ОВА долучилися до обговорення програми комплексного відновлення територій України

Розглядали план дій розроблення відповідного документа.

Сьогодні, 16 травня, відбулося чергове засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування щодо визначення пріоритетів та заходів з питань комплексного відновлення територій (областей, територіальних громад), постраждалих внаслідок збройної агресії проти України, або в яких сконцентровані соціально-економічні, інфраструктурні, екологічні та інші кризові явища. Проводила його Голова Комітету Олена Шуляк, серед учасників – представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, обласних військових адміністрацій, територіальних громад та профільні експерти.

Окрім обговорення алгоритму дій, учасники засідання заслухали досвід та виклики, з якими зіштовхуються окремі громади Харківської, Херсонської, Кіровоградської та Миколаївської областей, що є першопрохідцями розроблення таких програм.

Зазначимо, що зараз на Львівщині також триває збір та аналіз інформації щодо потреб громад у розробленні програми комплексного відновлення. Серед основних критерій: наявність руйнування об’єктів критичної інфраструктури, соціальної інфраструктури, об’єктів житлового фонду; чисельність ВПО на території територіальної громади; зміна кількості робочих місць.

Переглядів: 1