Представники Львівщини завершили 10-ти денний курс навчання в Ізраїлі

В Ізраїлі для представників Львівщини завершився 10-ти денний курс від MASHAV «Реабілітація людей з інвалідністю. Доступне середовище. Україна».

Центр міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Ізраїлю MASHAV створений 64 роки тому і відповідає за розробку, координацію та реалізацію всесвітніх програм розвитку і співробітництва держави Ізраїль у країнах, що розвиваються.

За весь період навчання у MASHAV пройшли 600 тисяч осіб. Програма покриває усі витрати, пов’язані із навчанням.

Програму курсу «Реабілітація людей з інвалідністю. Доступне середовище. Україна» на грантовій основі розробив Центр співпраці та розвитку, а саме його авторитетна керівниця Сюзанна Гай.

У межах навчального курсу учасники побували у провідному реабілітаційному центрі в Ізраїлі «Левінштейн», навчальний центр TOM з індивідуального виготовлення аксесуарів для осіб з інвалідністю, ознайомились з асоціацією «Шекель», де працюють люди з особливими потребами, оглянули як облаштована доступність у Старому місті Єрусалиму та Ізраїльському парламенті - Кнесеті, оглянули як облаштовано доступність з закладах проживання та харчування, відвідали міжнародну конференцію з питань доступності, де Львівщину презентувала керівниця управління туризму та курортів Наталя Табака.

Під час вручення сертифікатів про завершення курсу, Наталя Табака, яка очолювала делегацію з Львівщини, висловила вдячність усім, хто долучився до організації навчання.

«Ми дуже цінуємо те, що ви для нас робите. Це стосується підтримки українців, які постраждали від війни. Переконана, що досвід набутий під час інтенсивної програми із практичними оглядами доступності послуг різного рівня та реалізації права рівності для усіх громадян Ізраїлю - отримає практичне застосування на території Львівщини. Рівень, з яким кожна організація відносилась до нашого візиту надзвичайно високий. Все, що ми побачили, всі контакти людей, з якими ми познайомились, буде використано для того, щоб сформувати дорожню карту та її реалізацію з покращення доступності послуг для осіб з вродженою та набутою інвалідністю. Важливо, щоб все працювало системно», - зазначила Наталя Табака.

В Ізраїлі регулярно відбуваються теракти, тому ця країна має чималий досвід у питаннях реабілітації, який потрібно запозичувати і використовувати у нашій державі.

Переглядів: 10