Представники ІТ-бізнесу передали зі Львівщини на фронт допомоги майже на 2,5 млн грн

Автівки, дрони, амуніція, їжа, ліки та ще багато необхідного вже найближчим часом служитиме воїнам у боротьбі проти російських загарбників.

Сьогодні, 11 серпня, БФ «5 Перон України» в межах проєкту «1000 автомобілів свободи», який ініціював начальник Львівської ОВА Максим Козицький, передав допомогу для захисників, які боронять територіальну цілісність України.

«Велике дякую команді «5 Перону України». Ми з хлопцями познайомились місяць тому, коли спілкувались щодо облаштування гуртожитків, де проживатимуть ВПО, надання гуманітарної допомоги,  а сьогодні команда демонструє лідерство у забезпеченні військових. Це дуже крутий приклад того, як треба в цей час працювати та волонтерити», – зазначив заступник начальника ЛОВА Олександр Кулепін.

БФ «5 Перон України» об’єднує підприємців та засновників ІТ компаній. Представники Фонду розповіли, що це далеко не перші автомобілі, амуніція і гуманітарна допомога, яку вони передали на фронт. Через великий попит, сьогодні є складнощі зі закупівлею необхідного, проте спільними зусиллями вдалося придбати все, чого чекають на фронті.

5 автомобілів: Volkswagen Touareg, Мitsubishi Pagero, Nissan King Cab, КІА Sorento,  Volkswagen Мultivan, дрони, тепловізори, прилади нічного бачення, військові біноклі, мисливські біноклі, берці, тактичні рукавички, тактичні аптечки, рюкзаки, окуляри, радіостанції Моторола, Бауфенг, павербанки, батареї Bandera Power, тактична медицина, консервована їжа, енергобатончики, засоби для хірургії, великі швейцарські палатки, фляги, антимоскітні сітки, інвалідні коляски, підгузки дорослі та дитячі, дитяче харчування, гігієна, хімія, продуктові набори на родину, сублімовані продукти вже завтра вирушать у найгарячіші точки до бригад, добровольчих підрозділів, медичних закладів та прикордонних загонів.

Оціночна вартість допомоги приблизно 2,5 млн грн.

Підприємці особисто завезуть закуплені речі.

Також автівки спорядять бронежилетами від «Львівського оборонного кластера» та тактичними аптечками від Львівської ОВА.

Переглядів: 0