Представників ТГ Львівщини запрошують взяти участь в онлайн-нараді щодо планування відновлення України

В межах заходу обговорять комплексне відновлення територій областей та громад.

Нарада відбудеться 11 січня о 11:00 у онлайн-форматі. Її проведе Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно із Всеукраїнською асоціацією громад.

Мета заходу – обговорення актуальних механізмів, які стосуються комплексного відновлення територій областей та територіальних громад. Зокрема, розглядатимуть наступні питання:

• загальне бачення планування відновлення України: підходи та інструментарій;
  • збір даних для планування відновлення: наявні та перспективні інструменти;
  • програми комплексного відновлення: передумови та мета розроблення;
  • містобудівна документація для відбудови: комплексні плани громад та реформа містобудування;
  • фінансування відбудови: механізми імплементації планувальних рішень.

Щоб взяти участь у онлайн-нараді, потрібно зареєструватися за посиланням до 13:00 10 січня 2023 року. Посилання з відповідним доступом надсилатимуть на електронну адресу учасника, вказану при заповненні вищезазначеної гугл-форми.