Представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівщини запрошують долучитися до семінару з кібергігієни та медіаграмотності

З початком повномасштабної війни Україна стала ціллю чисельних кібератак, що спрямовані на державні установи, критичну інфраструктуру, органи місцевої влади та на українських громадян.

Саме тому Львівська обласна військова адміністрація спільно з командою CRDF Global організовують дводенний семінар на тему: «Основи кібергігієни та медіаграмотності для представників державних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівської області», що відбудеться 27 – 28 жовтня.

Курс «Основи кібербезпеки для представників державних органів», який складається з 8 навчальних анімованих модулів, спрямований на професійне вдосконалення знань у сфері кібергігієни державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування.

«Війна відбувається не лише на фізичному фронті, а й в інформаційному полі. З початком повномасштабної війни Україна стала ціллю чисельних кібератак, що спрямовані на державні установи, критичну інфраструктуру, органи місцевої влади, державні адміністрації, обласні ради та на українських громадян. Кожен орган мусить бути у режимі підвищеної готовності та заздалегідь оцінити вразливість своїх критичних сервісів до інцидентів кібербезпеки й технологічних збоїв, аби запобігти негативних наслідків від атак зловмисників», - зазначили в управлінні з питань цифрового розвитку Львівської ОВА.

Усіх охочих запрошують зареєструватися на семінар до 12:00 26 жовтня за посиланням.

Відповідне посилання на Zoom-конференцію заходу направлять на особисті електронні адреси учасників після реєстрації.

Переглядів: 0