Представників молодіжних рад Львівщини запрошують на онлайн-навчання з менеджменту

Громадська організація «Молодіжна платформа» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розробили перший навчальний онлайн-курс для представників молодіжних рад у громадах. Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей.

Курс є безкоштовний та спрямований на розвиток компетентностей та навичок системної роботи молодіжної ради.

Як розповіла керівник відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Софія Курман, сьогодні в області є 18 молодіжних рад. Здебільшого вони створені та працюють при об’єднаних територіальних громадах. Оскільки вони лише починають розвиватися, для молоді, яка працює у цих радах, дуже важливо мати менеджерські навички, щоб правильно планувати роботу ради та мати ефективну комунікацію з органами влади, відтак активно впливати на життя своєї громади.

«Завдання молодіжних рад – об’єднувати молодь з усіх населених пунктів, які входять в ОТГ. Завдяки тренінгу молодь зможе краще сформувати стратегію  своєї роботи, щоб ефективніше впливати на рішення, які приймають, зокрема в молодіжній політиці», - наголосила Софія Курман.

Окрім членів молодіжних рад, навчатись запрошують і працівників органів місцевого самоврядування, які починають свою роботу з молодіжною радою.

«Курс створено людьми, які відчувають «дух» молоді і хочуть допомогти вам запровадити зміни у ваших громадах»,-  зазначають організатори.

Навчання складається із чотирьох розділів, які відповідають на питання, що таке молодіжна рада, як запустити її роботу, як налаштувати діяльність молодіжної ради та зробити її впливовою. Також молодь отримає поради від чинних керівників молодіжних рад, які поділяться власним досвідом.

Програма курсу містить: 11 освітніх відео, 4 бонусних відео, спрямованих на розвиток особистісних навичок членів молодіжної ради, 2 панельні дискусії щодо порад від представників чинних молодіжних рад, методичні матеріали та зразки основних документів.

Після завершення навчання учасники отримають сертифікат.

Навчальний курс доступний за посиланням.

Презентацію курсу можна переглянути за посиланням.

Переглядів: 6