Представників бізнесу запрошують до наглядових рад при закладах профтехосвіти

Львівська облдержадміністрація у межах програми «Освітня академія» створює наглядові ради при закладах професійно-технічної освіти. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький. До складу наглядових запрошують представників бізнесу.

«Ми створюємо наглядові ради для того, щоб реформувати професійно-технічну освіту і вдихнути нове життя в її заклади, а також:

• зробити програми сучасними, живими і якісними,
  • навчити молодь того, що справді їй знадобиться, того, чого потребує роботодавець,
  • чути бізнес, тісно поєднати навчання, практику, стажування і роботу,
  • оживити ринок праці і запропонувати йому справді потрібних та цілеспрямованих фахівців,
  • дати випускникам розуміння, що сучасна спеціальність - не лише робота найманого працівника, а й можливість заснувати власну справу,
  • створити широкий якісний майданчик для співпраці», - зазначив очільник області.
На черзі робочі групи для створення наглядових рад за напрямами закладів:
- фермерські господарства;
- легка промисловість;
- будівництво;
- автомобільний транспорт;
- ресторнно-готельний бізнес.

Детальніше про участь у наглядових радах при ЗПТО можна дізнатися у департаменті освіти і науки Львівської ОДА та координаторки програми «Освітня академія» Галини Бордун.

Більше про "Освітню академію" - за посиланням.