Представників бізнесу області запрошують до участі в опитуванні щодо виставкової діяльності

За результатами опитування Львівська ОВА скерує звернення до КМУ щодо розширення переліку виставок у 2023 році, за операції з імпорту яких рекомендують НБУ забезпечити здійснення транскордонних валютних переказів.

Попри воєнний стан  товаровиробники-експортери готові відкривати та підкорювати нові ринки збуту задля збільшення валютних надходжень до України, поширення українського бренду за кордоном та укріплення національного економічного фронту.

Як нагадують у департаменті економічної політики Львівської ОВА на період воєнного стану постановою Кабінет Міністрів України від 24 лютого 2022 р. №153 «Про окремі питання щодо забезпечення здійснення імпорту» заборонили здійснювати транскордонні валютні перекази за оплату імпорту послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, інших немайнових прав.

Однак, задля зміцнення торговельних зв’язків України та нарощення експорту українським бізнесом, Уряд запровадив перелік послуг, зокрема з виставкової діяльності, за операціями з імпорту яких рекомендували Національному банку України забезпечити здійснення переказів транскордонних валютних переказів.

Ознайомитися з актуальним переліком міжнародних виставок можна за посиланням.

Відтак, Сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, з метою допомоги підприємствам Львівської області, ініціював опитування щодо запланованої виставкової діяльності суб’єктів підприємницької діяльності Львівщини у 2023 році.

Результати опитування допоможуть зафіксувати перелік міжнародних виставок, в участі у яких зацікавлений бізнес Львівщини у прийдешньому році.

На основі результатів опитування, обласна військова адміністрація скерує колективне звернення до КМУ, щодо розширення переліку виставок у 2023 році, за операції з імпорту яких рекомендовано НБУ забезпечити здійснення транскордонних валютних переказів.

«Просимо заповнити опитування щодо розширення переліку виставкових заходів у 2023 році, за операціями з імпорту яких рекомендовано Національному банку забезпечити здійснення переказів транскордонних валютних переказів. Впевнені, що у цей складний час, спільними зусиллями нам вдасться забезпечити сталий розвиток бізнесу усіх галузей промисловості», -  зазначили у департаменті.

Подати перелік виставок можна у формі за посиланням.

Для додаткових роз’яснень можна звертатись у сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОВА: e-mail: exportservice.loda@gmail.com та/або моб. тел.: +38 (068) 143 04 42.

Переглядів: 0