Працівники ЦНАПів та соцзахисту взяли участь у навчально-практичному семінарі

Темою семінару стала співпраця Головного управління ПФУ у Львівській області з ЦНАПами та територіальними громадами з питань прийому документів від населення для призначення субсидій та пільг.

Метою заходу стало налагодження співпраці з Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області та роз’яснення технічної можливості приймати заяви на отримання послуг.

Зі слів начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галини Недзельської такі семінари і надалі будуть проводитись для представників територіальних громад Львівщини з метою надання якісних адміністративних послуг.

Начальник відділу надання адміністративних послуг управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Галина Тупісь зазначила, що злагоджена співпраця є надзвичайно важливою, адже від неї залежить рівень задоволеності мешканців.

Нагадуємо, що з 1 грудня органи соціального захисту населення вже не призначають субсидії. Ця функція перейшла до Пенсійного фонду України. Фонд працюватиме не лише з пенсіонерами, а й з усіма громадянами, які потребують державної допомоги для сплати житлово-комунальних послуг.

Переглядів: 0