Працівників Славської та Старосамбірської міських лікарень відзначили подяками МОЗ

Подяками нагородили працівників, які проявили високу активність у проведенні роботи з вакцинації населення від коронавірусу.

19 найбільш активних медичних працівників Славської міської лікарні та Старосамбірської міської лікарні, які зробили вагомий внесок у захист населення від коронавірусу, отримали подяки від Міністерства охорони здоров’я України.

Подяки працівникам вручили заступниці гендиректора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Марія Озірковська та Ольга Брезецька.

У Центрі нагадують, що захворюваність на коронавірус невпинно зростає як в країнах Європи, так і в Україні. У Львівській області за тиждень зареєстрували 118 позитивних нових випадків. 95 людей перебуває на лікарняних ліжках.

«Єдиний вихід - вакцинація. Бустерну дозу повинні отримати всі, у кого пройшло шість місяців і більше від моменту одержання другої дози. Друга бустерна доза дозволена людям старше 60 років та людям з імунодифіцитними станами.

Вакцинація - єдиний дієвий захист від інфекційних хвороб. Зараз міжнародні організації активно сприяють роботі мобільних бригад для організації виїздів в територіальні громади та місця проживання внутрішньо переміщених осіб», - зазначила керівниця Центру Наталія Іванченко.

Додамо, що для отримання щеплення від коронавірусу слід звернутися до сімейного лікаря, який скерує до найближчого пункту вакцинації.

Переглядів: 0