Практика вдячності: як проста звичка може зробити життя кращим (відео)

У ГО «Безбар’єрність» опублікували шосту серію із циклу анімованих відеороликів, що закликає робити дуже просту доступну вправу – дякувати.

Повномасштабна війна вплинула на усіх українців. Фізично чи морально, але кожен по-своєму переживає події, які відбуваються в нашій країні.

Стрес, паніка, відчай – ці відчуття, хоча б раз відчував кожен з нас. Через повномасштабне вторгнення 15 мільйонам людей в Україні знадобиться різного рівня психосоціальна підтримка, певній частині з них – навіть професійна психіатрична допомога.

Аби уникнути емоційної втоми, можна й навіть потрібно використовувати доволі прості, але дієві практики, що можуть зробити життя набагато кращим.

Чому нас іноді дратують антистресові поради? Що робити, коли відчуваєш знецінення власного життя? Яка проста практика неодмінно покращить емоційний стан?  Саме про це йдеться у шостій серії циклу відеороликів, створених ГО «Безбар'єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ.

Нагадаємо, цикл відеороликів про те, як перемогти стрес, був презентований наприкінці лютого 2023 року. Подивитись відео можна за посиланням .

Покажіть ці ролики близьким удома, на роботі, надішліть знайомим. Раптом у цих коротких відео вона знайдуть відповіді на свої запитання.

Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

Переглядів: 1