Поціновувачі гірськолижного спорту можуть відвідати п’ятірку найпопулярніших курортів Львівщини

Завтра, 7 лютого, відбудеться відкриття сезону на гірськолижному курорті «Захар Беркут».

«Захар Беркут». Окрім доглянутих гірськолижних трас тут організували ще й санну трасу. На вас чекає також один з найдовших витягів в Україні, а на вершині – карпатське повітря й енергія гір.

«Цей рік зовсім не схожий на попередні. Та ми на Захарі знаємо, як зібратися до купи, зарядитися і вперто працювати – кожен на своєму місці задля спільної мети. Відпочивати можна. Набиратися сил треба. Попереду багато роботи», – запевняють на «Захар Беркуті».

Кілька днів тому розпочав свою роботу і туристичний комплекс «Ільз». Також працюють навчальний та крісельний, як оглядовий з 12:00 до 17:00, витяги на горі Погар. Покатись в задоволення можна вже і на гірськолижному курорті «Звенів» в Орявчику.

Запрошує маленьких та дорослих лижників на свої схили «Буковиця». Щоб займатись у зручний для себе час і уникнути черг, гірськолижний курорт рекомендує забронювати інструктора заздалегідь. Графік роботи: щодня з 09:00 до 17:00. Лижна школа працює щоденно з 09:00 до 16:30. Навчають групи та проводять індивідуальні заняття. Працюють окремі інструктори для дітей.

Лижні катання пропонує і відпочинковий комплекс «Карпатські полонини», що у селі Орів. Траса ідеально підходить для початківців і відвідувачів з невеликим досвідом катання на лижах чи сноуборді. Бажано їхати сюди компанією, бо для меншої кількості осіб, ніж чотири, витяг не включають.

Готується до відкриття сезону і гірськолижний курорт «Плай», точну дату повідомимо згодом. Найближчим часом запрацює і гірськолижний витяг в «Emely Resort».

Переглядів: 2