«Потрібно було захищати державу тут і тепер»: розповідь артилериста 24-ї ОМБр імені Короля Данила

Дмитро – головний сержант однієї із артилерійських батарей. Служив у 24-й ОМБ за контрактом, який закінчився у 2021 році. Тоді ж поїхав працювати у Чехію. Саме там його застала звістка про повномасштабне вторгнення.

«Вагань жодних не було і вже 28 лютого я повернувся в рідну бригаду. Прослуживши в артилерії 5 років, - продовжує чоловік, - я розумів, що однаковий обсяг роботи можу виконувати я або 5 нових людей, яких потрібно навчити, а часу для цього не було. Потрібно було захищати державу тут і тепер», – каже Дмитро.

Військовослужбовець зізнається, для того, щоб успішно воювати потрібно постійно удосконалювати свої вміння та креативити.

«Цим, власне, ми і відрізняємось від росіян. Вони воюють за старими схемами, яким напевне вже століття. Вони передбачувані, а ми завжди старалися підходити до виконання завдань креативно. Мені здається, що саме цей фактор відіграє велику роль у тому, що ми успішно воюємо з чисельнішою за нас армією», - ділиться воїн.

Мотивацію продовжувати боротьбу Дмитро черпає від сім’ї та рідних.

«Ми за них тут стоїмо. І я і мої побратими не хочемо, щоб наші діти та внуки воювали. Нехай вони живуть спокійним та комфортним життям. А для цього ми мусимо здобути перемогу, і вона обов’язково буде», – твердо переконаний чоловік.

Підготовлено за матеріалом 24 ОМБр імені Короля Данила

Переглядів: 0