Посівна 2022: в області завершили посів цукрового буряка

На Львівщині завершили посів цукрових буряків. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Загальна площа посіву у цьому році склала 15,8 тис га, що на 11,3% (1,6 тис га) більше ніж рік тому. Найбільші площі посіву традиційно у Червоноградському (7,3 тис га), Золочівському (4,7 тис га), Стрийському (3,2 тис га) районах області.

 

Збирати перший врожай цукрових буряків в області планують у першій половині вересня.

 

Згідно з даними Держстату торік Львівщина зібрала 848,5 тис тонн цукрових буряків з врожайністю 597,0 ц/га. За площами посіву та обсягами виробництва цукрового буряка область посідає 7 місце серед областей України. Загалом за останні 5 років виробництво цієї культури в області збільшилось на 9,2%.

 

«Цьогоріч умови для проведення посіву є надто складними, але аграрії стараються посіяти у визначені технологічні терміни. А результатом вчасного посіву є високі врожаї та реалізація вирощеної продукції на переробні заводи», - зазначила директор департаменту  агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Переглядів: 1