Попередньо на Львівщині запроваджують погодинні відключення електроенергії: головне за добу

Сповіщень про повітряну тривогу в області не було.

Попередньо, на території Львівщини сьогодні запроваджують графік погодинних відключень електроенергії з 15:00 до 20:00. Про це у ранковому зведенні за добу повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Через нічні атаки ворога по об'єктах критичної інфраструктури в деяких областях запроваджують графік аварійних відключень замість планових, про які повідомляли напередодні. Інформацію про можливі відключення за вашою адресою повідомляє «Львівобленерго» на сайті у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua

На Львівщину продовжують евакуйовувати українців із зон бойових дій. Учора двома евакуаційними потягами у Львів прибули ще 118 людей. Водночас до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 540 осіб.

Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 18 тисяч 993 людини. На в’їзд оформили 16 тисяч 338 українців.

Поліція області опрацювала 1193 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Львівський Оборонний Кластер передав для рятувальників ДСНС України дві тисячі бронежилетів. Від початку повномасштабної війни ЛОК уже передав понад 85 тисяч бронежилетів для захисників на передову, у тому числі в межах ініціативи Львівської ОВА #1000_автомобілів_свободи

На Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області виділили ще майже 9 млн грн. Ці кошти використають для поточних та капітальних ремонтів гуртожитків й об’єктів соціальної сфери для тимчасового проживання ВПО. В межах програми завершили ремонтні роботи на 28 проєктах у 14 закладах і створили 1433 місця для проживання внутрішньо переміщених осіб. До кінця року планується додатково створити ще майже дві тисячі місць. Як зазначиа Максим Козицький, після перемоги усі відремонтовані приміщення слугуватимуть громадам Львівської області.