Понад три сотні підприємств увійшли в друкований каталог «Експортний потенціал Львівщини»

Департамент економічної політики Львівської ОВА презентував оновлене друковане видання каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

Формує каталог Сектор з питань підтримки експорту департаменту, його постійно оновлюють та доповнюють.

Експортний каталог – це двомовне промоційне видання.

«В оновленій версії представили 306 експортоорієнтованих підприємств області основних галузей промисловості: будівельної, деревообробної, легкої, машинобудівної, меблевої, металообробної, поліграфічної, харчової та хімічної. Також в оновленому виданні вперше представили й підприємства сфери послуг», – розповів директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

Головна мета каталогу – підвищити впізнаваність та конкурентоспроможність підприємств області на міжнародних ринках.

«Ми постійно займаємося вдосконаленням каталогу та поширенням його серед потенційних бізнес-партнерів закордоном. Саме тому ми й надалі заохочуємо бізнес розмістити інформацію про своє підприємство на його сторінках», – зазначила завідувач сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Вероніка Бурда.

Підготовка друкованого видання каталогу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)  в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України».

Ознайомитися з онлайн-версією каталогу можна за посиланням.

Сектор з питань підтримки експорту і далі приймає від експортоорієнтованих компаній Львівської області заявки на розміщення інформації у наступних редакціях каталогу.

Анкета-заявка доступна за посиланням.

Її, а також  4-6 якісних фотографій товарів, які виготовляє компанія, фото самого підприємства та логотип необхідно надіслати у сектор з питань підтримки експорту на пошту: exportservice.loda@gmail.com. Контактний телефон: +380 (68) 143 04 42.

Переглядів: 0