Понад півмільярда гривень власних надходжень отримали заклади обласного рівня за півроку

У структурі надходжень 85% становлять благодійні внески, гранти та дарунки. У першому кварталі такий показник становив 58%.

За 6 місяців цього року бюджетні установи, заклади та організації, яким з обласного бюджету надається фінансова підтримка, отримали 554 млн грн власних надходжень, з яких 371 млн грн надійшли у червні.

Порівняно з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшилися на 402 млн грн або в 3,7 рази. Зокрема, в 6 разів зросли надходження в галузі охорони здоров’я, 1,7 рази – соціального захисту, 1,4 рази – освіти, 1,2 рази – фізичної культури та спорту.

Так, у січні-червні цього року медичні заклади отримали понад 438 млн грн, установи освіти – 46 млн грн, соціального захисту – 43 млн грн, культури та  мистецтва, фізичної культури та спорту – по 10 млн гривень.

За вказаний період заклади, установи та організації на  функціонування та розвиток використали понад 218 млн грн. Зокрема, на оплату праці, енергоносіїв і господарські потреби спрямували 179 млн грн,  видатки капітального характеру (придбання обладнання, проведення ремонтних робіт) – 39 млн грн.

Переглядів: 0