Понад мільйон гривень виділили громадам Львівщини на заходи з поліпшення громадських пасовищ

Цьогоріч на заходи з поліпшення громадських пасовищ профінансували три громади Львівщини на загальну суму в понад 1 млн 72 тисячі гривень. Йдеться про Івано-Франківську, Новороздільську та Миколаївську громади, які розпочали роботи ще торік.

Разом з цим погоджено фінансування Меденицькій селищній територіальній громаді на суму – майже 900 тисяч гривень. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що за розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації, до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства внесли зміни, за якою передбачено також напрями підтримки лише для територіальних громад. Зокрема, коштами обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, у поточному році, у громад Львівщини є можливість отримати субвенцію на заходи з поліпшення громадських пасовищ, яка не потребує жодного співфінансування. На цей напрямок виділили 3 млн гривень.

«Попри війну Львівщина залишається регіоном-рекордсменом не тільки за кількістю СФГ, а й за темпами створення нових ферм. Ми робимо все можливе для того, щоб втримати позицію лідера і намагаємось створювати відповідні умови для цього. Більшість сімейних ферм нашого регіону спеціалізуються на молочному скотарстві, тому наявність  пасовищ - одна з головних умов процесу трансформації господарств населення у сімейні ферми», - зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням. Відтак, просимо голів територіальних громад Львівщини, які, станом на сьогодні, вже мають сформовані земельні ділянки під громадські пасовища, які підтверджуються копіями витягу/витягів з додатками з Державного земельного кадастру, що підтверджує право власності, цільове призначення та вид угідь земельної ділянки, після розробки проєктно-кошторисної документації, подавати заявки на розгляд Комісії до департаменту за адресою: 79019, м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).