Понад дві сотні орієнтувальників змагались за медалі чемпіонату Львівщини

На вихідних у місті Львові відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Змагання відбулись за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА та обласної федерації спортивного орієнтування. За нагороди на чемпіонаті змагались 250 спортсменів, які представляли  Львівську, Волинську, Дніпропетровську, Київську, Одеську, Івано-Франківську, Закарпатську, Сумську та Чернівецьку області.

У суботу, 12 листопада, переможців та призерів визначили на короткій дистанції. Серед жінок чемпіонками у різних вікових групах стали Олена Бабич з клубу LeO-Team, Каріна Федоришин з клубу «АЗИМУТ», чернівчанки  Валентина Дущак та Єлизавета Андріуца,  вихованки ДЮСШ №6 Ярина Мазгаль та Софія Гайдучок.

Серед чоловіків золоті медалі вибороли Сергій Бабич з LeO-Team, Назар Трошко з KSO IF-DEAF, чернівчани Артур Мацюта та Владислав Олексюк, Максим Пукіш з клубу «АЗИМУТ», Руслан Хасаншин з Харкова, Микола Кулинич з Fenix та Назар Карабаник з ТКЦ «Княжий».

У неділю, 13 листопада,  найкращих визначали на спринтерській дистанції. Чемпіонські титули вибороли Олена Бабич, Валентина Дущак, Ярина Мазгаль, Каріна Бойсюк та Марія Шаламай з клубу «АЗИМУТ», Поліна Пустова з ДЮСШ №6 та Світлана Псьота з ДЦТСЕ.

Серед чоловіків золоті медалі здобули Назар Левицький з KSO IF-DEAF, Василь Боровський з Національної академії сухопутних військ, Єгор Нотченко з ДЮСШ №6, Теймур Мацюта та Владислав Олексюк, Руслан Хасаншин, львів’янин Олександр Косова.

Спортивне орієнтування — вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. На Львівщині школярі мають можливість займатися спортивним орієнтуванням у Дитячо-юнацькій спортивній школі № 6 м. Львова (смт. Брюховичі), Дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність» (м. Пустомити) та у ТКЦ «Княжий».

Переглядів: 0