Понад 823 млн грн власних надходжень отримали заклади обласного рівня від початку року

Порівняно з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшилися втричі (на 576 млн грн).

Впродовж 9 місяців цього року обласні установи та заклади отримали понад 823 млн грн власних доходів, з яких надходження благодійних внесків, грантів і дарунків – 669 млн гривень.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА.

Значно зросли  власні надходження  закладів охорони здоров’я – їх доходи за січень-вересень поточного року перевищують 615 млн гривень. Понад 91% таких доходів – це надходження благодійної допомоги.

Установи освіти отримали більше 91 млн грн, соціального захисту та соціального забезпечення – 70 млн грн, фізичної культури та спорту – 24 млн грн, культури та мистецтва  – 18 млн гривень. У закладах фізичної культури та спорту, культури та мистецтва переважають надходження від плати за надані послуги, які становлять відповідно 89% і 81%. Заклади освіти надали платних послуг на суму 57 млн грн або 62%.

Зростання власних доходів порівняно з аналогічним періодом 2021 року спостерігається в усіх галузях, крім сфери культури, мистецтва та комунального  підприємства телерадіокомпанії «Перший Західний», де надходження зменшилися відповідно на 30% і 55%.

З отриманих у січні-вересні поточного року власних надходжень, заклади та установи обласного рівня на своє функціонування та розвиток використали 419 млн грн.

Переглядів: 0