Понад 600 спортсменів боролися у Львові за медалі національних змагань з таеквон-до

Відкриття змагань відбулось 6 травня, о 08:30.

На вихідних у Львові відбувся чемпіонат України з таеквон-до серед юнаків та Всеукраїнські змагання з таеквон-До серед молодших юнаків, дітей, молодших дітей. Чемпіонів визначатимуть у  приміщенні ігрового залу палацу спорту «Галичина».

Таеквон-до – бойове мистецтво, що з’явилось в Кореї і розійшлося усім світом. Характерною його особливістю є те, що ноги у поєдинку використовуються більш активно, ніж руки. Назва єдиноборства складається з трьох слів: «тае» – нога, «квон» – кулак (рука), «до» – мистецтво, шлях.

У змаганнях взяли участь приблизно 600 учасників з 16 областей України, які змагались за 28 комплектів нагород чемпіонату України серед юнаків та 54 комплекти нагород Всеукраїнських змагань серед молодших дітей, дітей, молодших юнаків, юніорів, дорослих.

Урочисте відкриття змагань відбулось 6.05 о 08:30. Упродовж двох днів спортсмени змагались за нагороди у видах програм «Формальні вправи» та «Спаринг».

Спортсмени боролись не лише за медалі, а й за можливість виступати на міжнародних турнірах – змагання формують склад національної збірної команди України на 2023 рік для участі в чемпіонатах світу.

Переглядів: 0