Понад 400 дітей Гніздичівської громади цьогоріч отримають належні умови для навчання

Цьогоріч завершать ще один довгобуд області. Школу на 423 учнівських місця у смт Гніздичів Стрийського району реалізують у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Так, у Гніздичівській територіальній громаді сьогодні мешкає майже 7,5 тисяч населення, з яких 985 - діти шкільного віку, 380 – дошкільного. Шкільні заклади, які працюють в громаді, забезпечують потребу у здобутті загальної середньої освіти лише для 680 дітей. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Однак навіть у них відсутні належні умови для повноцінного навчання. У Гніздичівській ЗОШ I-III ступенів діти навчаються у дві зміни в трьох приміщеннях, одне з яких побудоване у 1820 році. У школі немає спортивного та актового залів, сучасного харчоблоку. Через двозмінне навчання важко організувати роботу гуртків.

Ці обставини і стали передумовою будівництва нової школи на 423 учнівських місця, яке розпочали ще у 1989 році.

Проєкт передбачав: будівництво двоповерхової будівлі ЗОШ, локальних очисних споруд, підземних резервуарів для води, влаштування фізкультурно-спортивної та навчально-дослідної зон, майданчиків для гімнастики для відпочинку дітей різної вікової категорії.

Упродовж 2015-2020 років звели двоповерхову будівлю ЗОШ та встановили віконні та дверні блоки.

Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький сьогодні у класних кімнатах школи встановлюють меблі.

«Гніздичівську школу ми добудували цьогоріч у межах програми Президента України Велике будівництво. Для цього у 2021-у залучили 51,7 млн гривень. Майже 49 мільйонів гривень із цієї суми - кошти державного бюджету. Найближчими днями відкриємо навчальний заклад офіційно», - розповів Максим Козицький.

Загальна  кошторисна вартість проєкту майже 69 млн грн.

Школа у смт Гніздичів дозволить покращити умови навчання для 367 учнів та 48 працівників, створить 56 нових навчальних та понад десяток робочих місць.

1 / 5