Понад 22 тисячі адмінпослуг з питань ведення Держгеокадастру надали на Львівщині від початку року

З початку цього року працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали 22 146 адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також за послуги, які надають на платній основі, надійшло 373,5 тис грн до місцевих бюджетів громад.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні, нагадуємо про можливість  замовити адміністративну  та інші послуги Держгеокадастру онлайн. Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі і є як ніколи актуальними», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.