Понад 216 мільйонів гривень податку на прибуток сплатив великий бізнес Заходу з початку 2017 року

Упродовж трьох місяців 2017 року Львівським управління Офісу  ВПП ДФС забезпечило надходження 216 млн. гривень податку на прибуток підприємств.

З них до державного бюджету спрямовано 194 млн. грн., а до бюджету області –22  млн. гривень. Зокрема, у березні цього року великі підприємства, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили  2,8 млн. грн. податку на прибуток.

Найвагоміший внесок по сплаті цього податку забезпечили ТЗОВ «Радехівський цукор» - 71,7 млн.грн., ДП «ЛПП Україна» - 13,3 млн.грн., ПП «Візовий сервіс-центр» - 8,2 млн.грн., ПАТ "СКФ Україна" – 7,0 млн. гривень.

Загалом ці підприємства сплатили до бюджету 46 % від загальної суми надходжень податку на прибуток – 100,2 млн. гривень.