Понад 200 магазинів на Львівщині долучились до акції “Купуй Галицьке”

У Львівській області триває акція "Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!". Від старту акції 12 квітня до неї приєднались 6 торгівельних мереж супермаркетів та 1 ринок. В цих торгівельних мережах представлено більше 50 товаровиробників із Львівщини.

Як зазначив директор департаменту економічної політики Роман Филипів, схожа ініціатива діяла у 2012-13 роках, тоді у Львівській області реалізовували акцію, яка стосувалася підтримки внутрішнього виробника, тепер таку ініціативу вирішили відновити.

"Це вмотивоване тим, що у Львівській області виробляється  чимало продукції,яка є корисною, якісною і конкурентною. Ми повинні підтримувати нашого виробника і купувати нашу продукцію.  Я думаю, що це безумовно матиме позитивний  вплив на економіку  області.  У 2016 році приріст  індексу  роздрібної торгівлі +7 %, на початку 2017 цей показник складає 2,7 %  і ми розраховуємо, що +10-15% - надасть  роздрібного товарообороту Львівських товаровиробників" - розповів Роман Филипів.

Акція триватиме не менше 3 місяців, за результатами першого місяця у депатрамені економічної політики проведуть зріз економічних показників, щоб проаналізувати економічний ефект.

Впродовж цих місяців, аби популяризувати місцеві товари використовувуватимуть зовнішню і внутрішню рекламу,яка надасть змогу користувачам  отримати інформацію про те, що  така акція відбувається.

Нагадаємо, акція відбувається за ініціативи Львівської ОДА.