Понад 20 організацій взяли участь у третій онлайн зустрічі саб-кластеру захисту дітей

Захід відбувся 15 вересня у Львові.

Під час зустрічі начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис поінформував учасників наради щодо перебування евакуйованих дітей в області, про потреби закладів, які прийняли дітей та про підготовку до зимового сезону.

На засіданні саб-кластеру також обговорили подальшу співпрацю, заслухали плани роботи організацій та фондів у сфері захисту дітей у Львівській області.

«У зв’язку із настанням осінньо-зимового сезону необхідно скоординувати наші зусилля з метою надання ефективної цільвої допомоги  евакуйованим дітям та закладам, які надали їм прихисток», – зазначив начальник служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.

Саб-кластер захисту дітей входить до кластерної системи, яка була активована в Україні у 2014 році. Ця система поєднує всі організації, які займаються гуманітарною діяльністю в Україні. Кожен кластер відповідає за одну сферу роботи. Існують кластери води та санітарії, харчування, здоров’я, захисту прав людини та інші.

Саб-кластер захисту дітей є складовою частиною кластеру захисту прав людини. Його мета – координувати діяльність всіх організацій, що працюють із сім’ями, які так чи інакше постраждали від війни – переселенці, люди на прифронтових територіях, приймаючі спільноти. Кластер – це форум для обміну досвідом та інформацією. Кластер захисту дітей очолює Дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ.

Переглядів: 0