Понад 2 тисячі домогосподарств області одержать ваучери на закупівлю матеріальних цінностей

2150 домогосподарств з 11-ти громад області одержать ваучери для закупівлі дрібного сільськогосподарського реманенту та засобів для ремонту житла на загальну суму 25,8 млн. грн від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та за фінансової підтримки уряду Франції.

Надання допомоги спрямоване на покращення продовольчої безпеки та забезпечення базових потреб домогосподарств, які надали прихисток внутрішньо переміщеним особам, постраждалих від конфлікту та вразливих домогосподарств у сільській місцевості.

Акцент на внутрішньо переміщених особах, які обробляють землю у приймаючих громадах, на домогосподарствах, які очолюють жінки, літніх людях, людях з інвалідністю тощо. Сертифікати можна використовувати в торговельних мережах для придбання робочого інвентарю, будівельних матеріалів та інших товарів, що відносяться до відповідної групи.

Наразі роздали ваучери в Мостиській, Яворівській, Журавненській та Жидачівській, Радехівській, Тростянецькій, Перемишлянській, Бродівській громадах. Наступні візити заплановані в Козівську, Боринську та Хирівську територіальні громади.

«Департамент агропромислового розвитку висловлює подяку продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО) за активну підтримку агропромислового сектору України та Львівщини зокрема. Від початку воєнного конфлікту ФАО одні з перших розпочали гуманітарну місію з метою посилення продовольчої безпеки», - зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

До кінця 2023 року ФАО планує підтримати понад 17 тис сільських сімей і дрібних фермерів (приблизно 50 000 осіб) сільськогосподарськими ресурсами, продуктами для здоров’я тварин і будівельними матеріалами за допомогою ваучерів.

Партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН на Львівщині є Львівська аграрна палата за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації та територіальних громад.