Понад 2 млн грн надійшло до держбюджету за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

Понад 2 млн грн надійшло до держбюджету за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

Від початку цього року працівники Головного управління Держгеокадастру у області надали більше 102 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру громадянам та юридичним особам.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Відзначимо, що більшість адмінпослуг було надано фахівцями Держгеокадастру безоплатно (81% від всіх наданих послуг). Також, за послуги, які надаються на платній основі, надійшло 2,2 млн грн до місцевих бюджетів громад.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні, нагадуємо про можливість  замовити адміністративну  та інші послуги Держгеокадастру онлайн.

Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі і є, як ніколи, актуальними», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрація Тетяна Гетьман.

Переглядів: 0