Понад 150 тис грн для ЗСУ зібрали під час хореографічного фестивалю «Фольклорний дивосвіт»

Вже другий рік поспіль дитячі хореографічні колективи області стають учасниками благодійних фестивалів, під час яких відбувається збір коштів на потреби Збройних Сил України.

У 2022 році було зібрано 500 тисяч гривень.

4-5 березня цього року у селі Сокільники Львівського району відбувся Благодійний Всеукраїнський фестиваль народної, класичної, сучасної та бальної хореографії «ФОЛЬКЛОРНИЙ ДИВОСВІТ - 2023». Під час фестивалю на потреби ЗСУ вдалося зібрати 157 тисяч гривень.

Його учасниками стали 80 хореографічних колективів (бл. 2 тис. учасників) з Львівської, Хмельницької, Київської областей. Фестиваль відбувся у межах проєкту «Для тебе, воїне!».

Організатор – Львівське обласне відділення Національної хореографічної спілки України.

Захід відбувся за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.