Понад 15 мільйонів гривень отримають малі агровиробники Львівщини завдяки Державному аграрному реєстру

У межах другого траншу згідно з затвердженим переліком отримувачів Міністром аграрної політики та продовольства України, додатково 379 малих агровиробників Львівської області отримають 15 млн грн безповоротної допомоги.

Незабаром виплати отримають:

  1. 154 учасників програми за напрямом «субсидія на одиницю (1 га) оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення». До виплати затверджено 7,66 млн грн на загальну площу 2,47 тис. га.
  2. 225 учасників програми за напрям «дотація на ВРХ (корови) усіх напрямів продуктивності». До виплати затверджено 7,40 млн грн на 1397 корів.

«Для зарахування коштів на рахунок, необхідно підписати договір про надання бюджетних коштів з Укрдержфондом. Підписання таких договорів відбувається онлайн в Державному аграрному реєстрі, шляхом накладення електронного підпису. Тому закликаємо аграріїв, чиї заявки були подані та опрацьовані у жовтні цього року не зволікати з підписанням», - зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

До теми: Користувачам ДАР, які подали заявки на участь у програмі у жовтні, необхідно підписати договір.

Заявки, які подані у листопаді місяці будуть опрацьовані у встановленому порядку.

«Загалом за підсумками двох підписаних переліків отримувачів 941 агровиробників Львівщини отримають понад 64 млн грн. В даний час для аграріїв така фінансова допомога є дуже важливою підтримкою для їхньої діяльності», - підкреслила Тетяна Гетьман.

Довідково:

Загалом по Україні 28 841 фермерів отримують понад 1,5 млрд грн у рамках програми підтримки малих агровиробників, що реалізується через ДАР (https://dar.gov.ua).

Переглядів: 0