Понад 145 тисяч земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини від початку року

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Львівській області упродовж 2021 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління зареєстровано 145 731 земельну ділянку в Національній кадастровій системі, заяви відносно яких надійшли у більшості випадків за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру (джерело).

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Процес отримання громадянами послуг Держгеокадастру здійснюється на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, у 2021 році, до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 229 тис. заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 226 тис. заяв, або 98,7% від їх загальної кількості.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру про земельні ділянки. Загалом по області, цього року, опрацьовано понад 58 тис. заяв про видачу таких витягів.

«Радимо перевірити наявність земельної ділянки у Публічній кадастровій карті всім землевласникам та землекористувачам. Якщо ділянка на карті відсутня – пропонуємо замовити виготовлення технічної документації із землеустрою у розробників такої документації. Відтак, державна реєстрація земельної ділянки в ДЗК забезпечить не тільки захист Ваших майнових прав, а й надалі спростить процедуру розпорядження нею (передача в оренду, дарування, продаж тощо)», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.