Понад 100 бронежилетів від ЛОК рятуватимуть життя медиків Миколаївщини

Майже 150 спеціалізованих бронежилетів передала команда ЛОК в межах проєкту «Захистимо тих, хто рятує».

Усього ж в межах проєкту медики, які працюють у зоні бойових дій та прифронтових районах, отримають 3 тисячі спеціалізованих бронежилетів. Усі бронежилети передаються безкоштовно.

«Зараз у місті блекаут, в області відсутня вода, а 70 % інфраструктури зруйновано. Попри все лікарі рятують життя і цивільних, і військових. Завдяки їхній допомозі на Миколаївщині народжуються діти. Мабуть, це була одна з найтрепетніших наших передач. Хай броня надійно захищає вас - тих, хто рятує сотні життів», - зазначили в ЛОК.

Передача бронежилетів на Миколаївщині відбулася за участі начальника управління охорони здоров'я Миколаївська обласна державна адміністрація Максима Безносенка та Юрія Гранатурова – заступника голови Миколаївської ОВА.

Нагадаємо, що бронежилети для медиків розроблені Львівським Оборонним Кластером та Харківський завод засобів індивідуального захисту разом з медиками швидкої допомоги. Вироби повністю сертифіковані та пройшли всі необхідні випробування. Передали бронежилети в межах проєкту «Захистимо тих, хто рятує». Партнер проєкту - The Renew Democracy Initiative.

Переглядів: 0