Понад 1 млрд грн заплатили підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води Львівщини до Зведеного бюджету України

Підприємствами з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води у січні-вересні 2021 року до Зведеного бюджету сплатили майже 1 041 млн грн податкових платежів, що на 313,6 млн грн або на 43,1% більше ніж у січні-вересні минулого року. Інформують у Головному управлінні ДПС у Львівській області.

Питома вага цієї галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 4%.

Найбільшими платниками є ПАТ «Львiвгаз», ЛМКП «Львiвтеплоенерго», ТОВ «Енергопарк «Яворiв»», ЛКП «ЗАЛIЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО»,  ТОВ «Карпатський Вiтер», Вiдокремлений пiдроздiл «Добротвiрська Теплова Електрична Станція», ТЗОВ «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР», КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької  мiської  ради, ТОВ «ЕКО-Оптіма», Відокремлений підрозділ «Західна електроенергетична система» ПРАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго»», НЕК «УКРЕНЕРГО», ТОВ «ГЛИНЯНИ ЕНЕРДЖI».