«Помолімося за воїнів і за українців, які невинно загинули»: привітання очільника Львівщини зі Святвечором

За Григоріанським календарем сьогодні християни відзначають Святвечір, а завтра – Різдво Христове.

Максим Козицький привітав жителів Львівщини зі Святвечором. У своєму вітанні очільник Львівщини закликав помолитися за наших воїнів та за всіх українців, які невинно загинули через напад росії, та цінувати миті з рідними.

«Вітаю зі Святвечором усіх жителів Львівщини, які відзначають Різдво Христове за Григоріанським календарем.

Цьогоріч зустрічаємо народження дитяти Ісуса в умовах повномасштабної війни. Як і два тисячоліття тому, зло продовжує зазіхати на невинність та чистоту дітей, за якими проливаються сльози Рахиль.

Окопи на лінії фронту для багатьох стали вертепом та яслами, які попри все наповнюються світлом людських душ, усмішками та вірою у беззаперечну перемогу добра над злом.

Вифлеємська зоря дарує не просто сяйво, яке розсіює темряву. Вона як орієнтир веде до новонародженого Спасителя, а з Ним вже немає місця для страху, болю та смутку.

Колядуймо, цінуймо миті з рідними, зберігаймо традиції та не забуваймо дякувати Богу та нашим Захисникам і Захисницям за те, що можемо вітати новонародженого Спасителя.

Помолімось за наших воїнів та за всіх українців, які невинно загинули через напад росії. Зберігайте світло Різдва Христового в серці й душі сьогодні та упродовж кожного нового дня.

Христос Народився! Славімо Його!», - зазначив очільник Львівщини.

Зображення: «Поклоніння пастухів» (1657), Бартоломе Естебан Мурільйо

Переглядів: 0