Польські лісівники передали автомобілі та квадрокоптери для українських військових

Благодійну передачу реалізували в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».

Сьогодні, 18 жовтня, у Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі, що у Брюховичах, лісівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства передали авто та квадрокоптери для Збройних сил України.

Благодійну допомогу лісівники області отримали від польських колег.

«Щиро дякую вам за авто та дрони, які сьогодні отримують наші військові, а також за всю ту допомогу, яку ви передали від початку повномасштабного вторгнення росії. 122 транспортні засоби, з яких 49 – від лісівників Польщі, отримали наші воїни  від лісівників  Львівського ОУЛМГ. Також, дякую вам за вашу щоденну працю: за ліс, який вирощуєте, дрова, які заготовляєте, деревину, яку віддаєте на фронт», — наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Загалом для потреб військових цього разу передали 11 позашляховиків, авто укомплектовані продуктами харчування та медикаментами.

Також для виконання військових завдань українські воїни отримали 20 квадрокоптерів. Дрони, вартістю 40 тисяч злотих кожен, мають дальність польоту до 5 кілометрів,  широкоформатну матрицю тепловізора, яка може побачити теплову сантиметрову ціль до 70-80 метрів, а якщо ціль більша (людина в повний ріст) — до 2 кілометрів. Пристрій може виконувати свої функції автономно. Такі дрони виробляють для потреб американської армії.

Нагадаємо, що ініціатива «1000 автомобілів свободи» належить голові Львівської ОВА Максиму Козицькому за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям та Львівського оборонного кластера. До проєкту вже долучились більше ніж сотня партнерів та благодійників.

Нещодавно в межах ініціативи передали п'ятисоте авто. Більше за посиланням.

Переглядів: 0