Погодинні відключення електроенергії та черги на пунктах пропуску: головне за добу на Львівщині

Сирени не оголошували про повітряну тривогу у Львівській області впродовж доби, що минула.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький. Сьогодні, 6 січня, на Львівщині о 09:00 застосували графік погодинних відключень електроенергії. Дізнатись свою групу та час відключень можна на офіційному сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» за посиланням.

Також, двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 30 людей. До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 505 осіб.

Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 19 тисяч 125 людей. На в’їзд оформили 25 тисяч 125 осіб, з них українців – 24 тисячі 566.

Поліція області опрацювала 1071 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

На Львівщині створять прихисток для осіб, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі або за ознакою статі. Одночасно у ньому зможуть проживати більше ніж 20 осіб. Також у прихистку надаватимуть допомогу медики, психологи і юристи. Детальніше – за посиланням.

У Львівському історичному музеї відкрили виставку фотографій, присвячених подіям війни росії проти України у 2022 році. Тут можна оглянути 70 робіт українських, польських та німецьких фотографів, зокрема фото з Маріуполя та Херсона, мітингів українців за кордоном, внутрішньо переміщених осіб, місць обстрілів та битв, деокупованих територій, прощань з військовими. Більше – тут.

Станом на цю годину на пунктах пропуску є черги із транспортних засобів: «Грушів» – вантажівки на в'їзд, автобуси на виїзд; «Краківець» та «Шегині» – автобуси по обидві сторони кордону; «Угринів» – вантажівки на в'їзд.

Переглядів: 0