«Поділіться фактами про наркотики, врятуйте життя!», – Львівський центр превенції запрошує на інфодень

26 червня у світі відзначають Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом. Темою дня цього року -  «Поділіться фактами про наркотики, врятуйте життя», - направлена на боротьбу з дезінформацією і пропаганду обміну фактами про наркотики – від ризиків для здоров’я  і рішень для боротьби з глобальною проблемою наркотиків до науково обґрунтованої профілактики, лікування та догляду.

У зв’язку з цим, у Львівському обласному медичному центрі превенції та терапії узалежнень завтра проведуть інфодень «Доступність, якість, толерантність, конфіденційність.

Дата проведення: 25 червня 2021 року, п'ятниця
Місце проведення:

м.Львів, вул..Б.Лепкого, 8 (поліклінічне відділення КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень»);
- м.Львів, вул..Кульпарківська, 95 (стаціонарні відділення КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень»)

План проведення Інфодня:

1. Брифінг директора  департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ореста Чемериса за участю  директора КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» Мирослави Кабанчик,  представників громадських організацій – 11:00, вул. Б. Лепкого, 8, м. Львів (поліклінічне відділення Центру).
  2. Ознайомлення з організацією надання допомоги особам із узалежненнями в КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень»:
  • Варіанти надання медичної допомоги: стаціонарне лікування, амбулаторне лікування, в т.ч. денний стаціонар, стаціонари вдома, ЗПТ
  • Робота мультидисциплінарної групи фахівців
  • Інтегровані послуги в т.ч. Пілотний проект по лікуванні гепатиту С безоплатно для пацієнтів
  1. Взаємодія із громадськими організаціями в питаннях превенції,  психосоціального супроводу та ресоціалізації узалежнених.

Ціль Інфодня

• розуміння світової та регіональної проблеми із вживанням наркотиків;
  •  сприяння посиленню міжсекторальної співпраці для протидії впливу наркотиків на здоров’я та безпеку громад;
  • запобігання стигматизації осіб із узалежненнями;
  • розуміння специфіки надання медичної допомоги особам з узалежненнями.