Планові відключення електроенергії та ракетна загроза з території білорусі: головне за добу на Львівщині

В області один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу – була загроза удару крилатими ракетами з території білорусі, небезпека не справдилася.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він акож наголосив, що сьогодні, 10 листопада, на території Львівської області планово відключатимуть електроенергію – з 09:00 до 12:00 та з 16:00 до 21:00. Планові відключення застосовують у всіх областях України.

Окрім цього, двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 92 людини.

До Перемишля зі Львівщини потягами вирушили 535 осіб.

Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 17 тисяч 825 людей. На в'їзд оформили 16 тисяч 41 українця.

Поліція області опрацювала 1322 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

У Львівській обласній клінічній лікарні після ремонту відкрили один з реанімаційних залів відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Також відділення обладнали сучасною апаратурою, зокрема апаратами штучної вентиляції легень і моніторами пацієнта, рентгенапаратом. Це спільні зусилля обласної клінічної лікарні, Опікунської ради лікарні, Львівської ОВА, Львівської облради та мережі торговельних центрів «Епіцентр». Вартість ремонту становить близько 300 тис грн.

На Львівщині надають продовольчу допомогу найбільш вразливим категоріям громадян, зокрема внутрішньо переміщеним особам, пенсіонерам і тим, хто перебуває на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування. Отримати її можна за місцем фактичного перебування в обласних центрах або ж у громадах.

Номер гарячої лінії Львівської ОВА та які документи необхідно мати зі собою – тут.

Переглядів: 0