Пів мільйона гривень: як у Городку зібрали кошти на автомобіль для ЗСУ

На благодійному аукціоні виставили цінні лоти, зокрема футболку з підписом Валерія Залужного.

Днями у Городку відбувся благодійний вечір-аукціон «Код Нації», який організувала громадська організація «Апостольська Чота».

В межах аукціону вдалось зібрати понад 500 тисяч гривень на броньований автомобіль для ЗСУ. Автомобіль потрібен для евакуації поранених військових із зони бойових дій.

Родзинкою аукціону стали лоти, отримані від військових, зокрема: тубус від Javelin, розмальований петриківським розписом; «Стінгер», яким було збито ворожий літак та багато іншої військової атрибутики.

Серед мистецьких лотів: дитяча вишиванка ручної роботи, ікона «Спас Пантократор», погруддя видатних українців – Степана Бандери, Романа Шухевича та інші. Особливо цінним лотом стала футболка з підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.