Після довгих місяців полону захисники з Червоноградщини пройшли медико-психологічну реабілітацію

Начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко зустрівся з Захисниками та Захисницею, які в різний час перебували у російському полоні.

Галина в неволі пробула 5 місяців. Звільнили Захисницю з полону 17 жовтня 2022 року. Тоді відбувся перший цілковито жіночий обмін. Жінка пройшла медико-психологічну реабілітацію, а сьогодні знову повернулася до військової служби.

Роман, Владислав та Андрій у полоні пробули довгих 10 місяців. Звільнили Захисників 7 березня 2023 року. Тоді додому повернулися 5 жителів Червоноградщини. Як розповіли воїни, потрапили вони в полон у Маріуполі, евакуйовані були з «Азовсталі». Захисники також пройшли медико-психологічну реабілітацію, зараз ще перебувають у відпустці. Проте вже мають бойовий настрій та готові ділитися бойовим досвідом.

Перше, що розповіли військові – те, як дізнались, що їх невдовзі визволять з російського полону.

«Ми не знали куди нас везуть, нам не говорили. Бо бували різні випадки. Одного разу нас везли з місця, де нас тримали, а потім знову туди повертали. До останнього моменту не було зрозуміло. Аж згодом ми здогадалися, що це дорога додому», - розповіли військовослужбовці.

Вдома бійцям допомагають адаптуватися рідні. Вони зізнаються, що мають лише єдину мрію – спільну перемогу України над ворогом.

Переглядів: 3