Підтримка в євроінтеграції та допомога Superhumans Center: з візитом на Львівщині перебувають керівники компанії Nestlé у Європі

Керівництво компанії продовжує підтримувати Україну у війні проти росії.

Сьогодні, 3 травня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з виконавчим віцепрезидентом компанії Nestlé у Європі Марко Сеттембрі та генеральним директором Nestlé в Україні і Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію на Львівщині під час війни – зокрема, мобілізаційні процеси, моральний стан жителів області, розвиток економіки та очікування подальшого розвитку подій у зв’язку з повномасштабним вторгненням.

Як зазначив Максим Козицький, попри те, що на Львівщині не ведуться активні бойові дії, жителі області, які всі українці, страждають внаслідок війни.

«Тисячі мобілізованих з Львівщини воюють зараз на фронті, мобілізовані є майже у кожній родині. У суспільстві зараз стабільна психологічна напруженість, адже щодня гинуть захисники і захисниці. Проте, хоч ворог і має велику перевагу у матеріальних ресурсах, йому не здолати нас у вірі в перемогу і мотивації до перемогти. Ми вдячні Європі і всім країнам, які підтримують нас та роблять все можливе для нашої перемоги», – підкреслив очільник Львівщини.

Зі свого боку Марко Сеттембрі запевнив, що компанія Nestlé всебічно спрятиме інтеграції України у європейське суспільство, адже Україна, без сумніву, – європейська держава.

«Ми беремо на себе зобов’язання допомогти Україні пришвидшити інтеграцію з Європейським Союзом», – наголосив Марко Сеттембрі.

Слід додати, що раніше представники компанії відвідали центр протезування та реабілітації Superhumans Center, який нещодавно відкрили на базі одного із медзакладів області.

Під час зустрічі представники Nestlé підтвердили свої наміри підтримати розвиток Центру, зокрема,  облаштуванням стерилізаційних.

Як компанія підтримує Україну:

Упродовж 2022 року Nestlé безкоштовно передала понад 4200 тонн продуктів або 160 мільйонів порцій їжі на понад 13 мільйонів швейцарських франків як гуманітарну  допомогу українцям всередині країни та біженцям за її межами. Вагому частину цієї допомоги надали людям, які знайшли прихисток у Львові та області.

Компанія Nestlé засуджує брутальне військове вторгнення росії в Україну, що призвело до жахливих людських втрат і страждань. Під час війни компанія зупинила виробництво та продаж більшості продуктів у росії за винятком дитячого та спеціального харчування.

Читайте також: Максим Козицький зустрівся з генеральним директором Nestlé

Переглядів: 1