Підтримка медзакладів та евакуація ВПО: усе, що потрібно знати про добу на Львівщині

Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 16 березня о 09:06. Була загроза удару крилатими ракетами з білорусі. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно.

Евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій у Львівську область приїхали ще 49 людей, автобусом – 17 ВПО. До Перемишля з нашої області потягами вирушили 1067 осіб.

Медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф транспортували на лікування за кордон 6 дорослих пацієнтів з важкими пораненнями та немовля з рідкісним захворюванням: https://bit.ly/40fIRVz

У дитячій бібліотеці Яворова відкрили нову інтерактивну кімнату – з інтерактивним дитячим столом, на якому можна в ігровій формі вивчати математику, англійську мову, вчитися читати, дивитися відеоказки, а також з проєктором та екраном, бізібордом, сухим басейном з кульками, ігровим столом, настільними іграми, іграшками й ляльковим театром. Докладніше: https://loda.gov.ua/news/58888.

«Облаштував кімнату благодійний фонд «СОС Дитячі містечка України». Вона доступна для відвідування безкоштовно. Ще 7 інтерактивних кімнат у закладах культури незабаром відкриють у Пустомитах, Дрогобичі, Старому Самборі, Золочеві, Східниці, Новояворівську та Бориславі», - повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Важливо: У Сколівській центральній лікарні встановили новий рентгенапарат в оновленому рентгенкабінеті.

Золочівська центральна районна лікарня отримала два апарати штучної вентиляції легень вартістю майже 2,5 млн грн від італійських благодійників. До придбання та перевезення допомоги причетні Асоціація Мальве ді Україна міста Верона, Рух Моба для дітей, Фонд Роза Прістіна, Моноліт Італія Норд Спо, Енріко Дамері. Дякуємо!

«Осередки допомоги ЗСУ», які працюють на базі закладів освіти Белзької громади Червоноградського району, долучились до масштабної гуманітарної поїздки на схід України. Вони зібрали та відправили нашим військовослужбовцям продукти, домашню випічку, окопні свічки, енергетичні суміші, теплі речі та інші необхідні засоби.

Міжнародна організація з міграції в Україні передала Стрийській ЦРЛ матраци, ковдри, набори постільної білизни, подушки. Відбулося це за сприяння очільника Стрийської РВА Богдана Янка.