Підприємців Стрийщини та Червоноградщини запрошують на тренінги від Інвест офісу

Інвест офіс спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує реалізацію програми навчань для мікро-, малого та середнього бізнесу «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва».

Представників бізнесу запрошують долучитися до запланованих навчальних сесій у період із 22 до 28 травня.

Дізнатись про грантові можливості та нюанси заповнення заявок, навчитись на практиці підбирати програми для свого підприємства на події у своїй громаді можна:

- 23 травня, 12:00 – тренінг у м. Стрий («Золото Карпат») для підприємців Стрийської, Моршинської та Грабовецько-Дулібівської ТГ. Реєстрація: https://bit.ly/406vqqE;

- 25 травня, 12:00 – тренінг у м. Радехів («Наша Куховарня») для підприємців Радехівської, Лопатинської та Добротвірської ТГ. Реєстрація: https://bit.ly/406vqqE.

Дізнатися про особливості участі у грантових конкурсах, репутаційні та комунікаційні правила роботи з інвестиціями та грантовими проєктами можна під час онлайн-навчання:

26 травня, 11:00 – онлайн-навчання на платформі Zoom. Реєстрація: https://bit.ly/3KVvDZf.

Після реєстрації менеджер зателефонує і підтвердить участь. У разі виникнення додаткових запитань можна звертатись до менеджера проєкту: Степан Рішко, +38 096 187 71 13

Заходи організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Інвест офіс створили за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради та Бізнес-школи УКУ у вересні 2022 року.

Тут підприємці мають змогу швидко та оперативно дізнаватися про інвестиційні можливості регіону, програми підтримки для бізнесу, а також отримувати консультації з питань експортних можливостей.

Переглядів: 0