Підприємців області запрошують на воркшоп з інструментів державної та регіональної підтримки експорту

27 серпня для підприємств Львівщини проведуть навчання-воркшоп - «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області». Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Його завдання - сприяти розвитку експортноорієнтованих підприємств Львівської області.

Ключові теми навчання:

-  Інструменти підтримки експорту як на рівні держави, так і на рівні регіону;

-  Можливості для експортерів в рамках презентації діяльності ПрАТ «Експортно-кредитного агентства»;

-  Як експортеру запустити ефективний механізм підкорення нового ринку;

-  Умови сертифікації;

-  Пошук нових ринків для товарів експортноорієнтованих підприємств.

Під час Воркшопу проведуть:

- Презентації

- Ділові зустрічі

- Двосторонні переговори

- Нетворкінг

- Кейси та досвід від діючих експортерів Львівщини.

Цільова аудиторія - експортери та ті, хто ще планує вихід на міжнародні ринки, підприємці, представники влади.

Програма заходу доступна за посиланням.  Зареєструватись для участі можна за посиланням.

Участь у воркшопі - безкоштовна. Реєстрація обов'язкова та триває до 26 серпня.

У разі виникнення додаткових питань, можна звертатися за телефоном: (032) 261 27 13 та/або за електронною адресою: exportservice.loda@gmail.com.

Воркшоп проведуть за адресою: м. Львів, вул. Матейка, 6, Premier Hotel Dnister, 9-ий поверх - зал «Панорама». Реєстрація учасників: 09:00 - 09:55 год, початок заходу о 10:00 год.

1 / 2

Ключові теми навчання:

-  Інструменти підтримки експорту як на рівні держави, так і на рівні регіону;

-  Як експортеру запустити ефективний механізм підкорення нового ринку;

-  Умови сертифікації;

-  Пошук нових ринків для товарів експортноорієнтованих підприємств.

Під час Воркшопу проведуть:

- Презентації

- Ділові зустрічі

- Двосторонні переговори

- Нетворкінг

- Кейси та досвід від діючих експортерів Львівщини.

Участь у воркшопі - безкоштовна. Реєстрація обов'язкова та триває до 26 серпня.

1 / 2