Підприємства Львівщини нарощують експортну діяльність: найбільше експортують електротехнічне обладнання

Так, за інформацією Головного управління статистики у Львівській області  у січні–травні цього року експорт товарів суб’єктів господарювання Львівської області становив 1212,2 млн дол США, та у порівнянні з аналогічним періодом у 2021 році, зріс на 11,8%. Імпорт становив 1818,2 млн дол США, та зріс, відповідно, на 6,6%.

Підприємства області здійснювали зовнішньоторговельні операції з партнерами зі 151 країни світу.

Серед товарів, які Львівщина експортувала у січні–квітні 2022 року, переважали електротехнічне обладнання (19,6% від обсягу експорту області), меблі (12,9%), деревина і вироби з неї (12,6%), палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки (10,9%) та жири та олії (8,8%).

Основу імпорту товарів становили палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки (31,2% від обсягу імпорту області), електротехнічне обладнання (7,9%).

«Бізнес Львівщини працює, забезпечуючи робочі місця та надходження до бюджету усіх рівнів. На сьогодні, якісні товари постачаються не лише на український ринок, але і на увесь світ. Українські товари користуються дедалі більшою популярністю у іноземних партнерів, зі своєї сторони ми, як орган державної влади, стараємося усіляко підтримувати експортерів області. До прикладу, нещодавно презентували промоційне видання «Експортний потенціал Львівщини 2022», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Нагадуємо, що для вирішення проблем пов’язаних з експортною діяльністю, у структурі департаменту економічної політики створили Сектор з питань підтримки експорту. У разі виникнення проблемних запитань можна звертатися за телефоном +38 068 143 04 42, або на електронну адресу: exportservice.loda@gmail.com.