Підприємства агропромислового комплексу можуть подати заявку для внесення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Перше засідання відбудеться робочої групи вже 27 грудня. Наступне засідання відбудеться у перших числах січня 2023 року.

Підприємства, що належать до сектору харчової промисловості та агропромислового комплексу, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

Належність до критичної інфраструктури підприємств визначатимуть, зокрема, за такими критеріями:

  1. належність підприємства до певного сектору;
  2. кількість людей, яких забезпечує підприємство;
  3. негативний вплив на інші сектори в разі відсутності енергопостачання;
  4. зв’язок з іншими об’єктами критичної інфраструктури.

Документи з супровідним листом довільної форми надсилаються на поштову адресу Міністерства: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на e-mail: agro-ki@minagro.gov.ua.

Вже створена робоча група з ідентифікації та категоризації підприємств виробництво та розпочали прийом заявок.

У складі робочої групи визначено відповідальних осіб за такими напрямами: виробництво продукції рослинництва; виробництво продукції тваринництва; переробка сільськогосподарської та/або виробництво харчової продукції; експлуатація зрошувальних систем, каналів. З контактами даних осіб можна ознайомитись за посиланням: https://is.gd/pW54Qw

Перше засідання відбудеться робочої групи вже 27 грудня. Наступне засідання відбудеться у перших числах січня 2023 року.

З повним алгоритмом дій для подачі заявок можна ознайомитись на ресурсах Міністерства аграрної політики та продоводльства України.

Переглядів: 0